Evcil Hayvanlı Evlere 5 Dekor ÖnerisiEvcil Hayvanlı Evlere 5 Dekor Önerisi

Minik dostlarımız, bizim için şüphesiz ki çok önemliler. Evlerimizde onlar için daha çok alan, daha çok konfor, daha rahat edebilecekleri ortamlar hazırlamak elbette ki hayvan sahiplerinin en önemli görevlerinin başında yer alıyor. Bu canlılar için de kullanılan bazı alanları ve eşyaları, aslında eviniz için çok şık ve odak noktası alanlara dönüştürebilirsiniz. İşte evcil hayvanlı evler için 5 mükemmel dekor önerisi.

  • Gömme Akvaryumlar

Balıklar, genelde küçük ve oval akvaryumlara koyulur. Öyleyken dahi çok dekoratif duran bu görüntülerini, resmen zirve yapacak bir fikir bu. Hem balıklarınızın daha geniş ve sanki denizdelermiş gibi yüzebileceği genişlikte, hem de sizin duvarlarınıza adeta bir 4D duvar kağıdı ya da projeksiyon görüntüsü verecek bu yöntem, duvara yapılan niş çalışmasının ardından akvaryumun yerleştirilmesi ile elde ediliyor. İsterseniz akvaryumun içerisine ışık taktırarak yine odanızın dekorasyon statüsünü yükselebilirsiniz. Özellikle salonunuzda uygulayabileceğiniz bu akvaryumu, mutlaka düşünmenizde fayda var.

  • Yavru Kedi/ Köpek Ağacı

Evde sıkılan küçük kedi ve köpek dostlarımız için, kendinizin bile yapabileceği bir merdiven tarzında ağaç, ayrıca evinize değişik bir aksesuar kazandıracaktır. Düz bir odun parçasının kenarlarına sabitlenen merdiven gibi basamaklar, tırmanmayı çok seven kediler için adeta bir eğlence Bayındır’da Kaliteyi Arayanlara Özel Geceler Sunan Gamze mekânı hâline gelecek. Otantik ve hoş görünen merdiveni ise, çevrenizdekiler şüphesiz ki çok beğenecekler.

  • Kuş Evi

Balkonunuzda, terasınıza, bahçenize veya evinize kurabileceğiniz kuş evinin, duvarlarınızda çok hoş duracağına emin olabilirsiniz. Ahşap olarak aldığınız kuş evlerini kendiniz boyayarak fark da yaratabilirsiniz. Hem de kuşunuzun kafeste durmasından hoşnut değilseniz, daha rahat olmaları için bu kuş evleri hem çok dekoratif hem de çok rahatlar.

  • Kaplumbağa Teraryumu

Bilindiği gibi Teraryumlar da bu senenin trend bitki türlerinden bir tanesi. Peki ya beslediğiniz canlıyı Teraryum’un içine yerleştirirseniz? İki kat daha dekoratif bir ürün elde edersiniz! Ayrıca hayvanınız için sanki o alanı kendi habitatındaymış gibi hissettirmesi açısından, geniş bir Teraryum ile kaplumbağanızı hem çok rahat ettirebilir, hem de odanıza çok şık bir adet aksesuar kazandırmış olacaksınız. Bu nedenle Teraryumlara mutlaka göz atmanız tavsiye edilir.

  • Minik Tavşan Çadırı

Minik tavşan dostlarımız da en az diğer canlılar kadar önemli elbette. Onların rahat edeceği ve eğleneceği ortamlar oluşturmak çok değerli. Bu yüzden tavşanınıza hem odanızda şık ve eşsiz duracak hem de onun bol bol oyun oynayıp vakit geçirebileceği bir çadır alanı kurabilirsiniz.

Öncelikle çadırın içine yapay çim, kemirebileceği birtakım oyuncaklar ve havuç bırakabilirsiniz. Odanızdaki mobilyalara uygun bir çadır seçerseniz, odanızın bir parçası haline gelen çadır, çok güzel bir aksesuar olacak ve beraberinde tavşanınıza yepyeni bir oyun alanı kazandırmış olacaksınız. Bu nedenle Tavşan Çadırını düşünmeniz tavsiye edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir