Led Işıklar Nasıl KullanılmalıLed Işıklar Nasıl Kullanılmalı?

Daha önceleri sadece duvar ve mutfak diplerinde, ayna arkalarında saklanılarak kullanılan Led şerit ışıklar, artık yeni Dünyada her alanda dekor ürünü olarak kullanılıyor. Peki göze oldukça hitap eden ve ortama hoş bir ambiyans kazandıran led ışıklar, nasıl kullanılmalı?

  • Birden Fazla Renkli, Şerit Ledler

Son yıllarda popülerliğini kazanmış renkli şeritler, odaya modern ve canlı bir görüntü kazandırıyor. Genellikle mor ve kırmızı renkleri tercih edilen, fakat kumandasıyla istediğiniz renk ayarını yapabildiğiniz bu ledler, odanızın duvarlarının en üst köşelerini tamamen kaplayacak şekilde yapıştırılmasıyla yerleştiriliyor.

  • Sarı, Otantik Ledler

Daha sakin ve sıcak bir alan oluşturmak istediğinizde ise, sarı ledler tam size göre. Balkonunuzda, terasınızda, yatak odanızda, neredeyse her yerde kullanabileceğiniz bu otantik ledler, sadece duvarlarınızın dibine düz bir şekilde yerleştirmeden bile, öylece astığınızda gayet güzel görünüyorlar.

  • Beyaz, İpleri Görünmez Renkli Ledler

Peri Led “ diye adlandırılan bu tatlı ledler ise, daha küçük ve yandığında, ipleri görünmeyip, sadece beyaz ışıklarıyla yıldızları andırıyor. Bu Ledleri de diğer ledler gibi duvarınızda, çerçevelerin kenarında, çocuk odalarında kullanabilirsiniz.

  • Aksesuarlarınızı Canlandırın

Ledleri sadece duvar aksesuarı olarak kullanmak istemeyenlere, çok güzel bir öneri daha mevcut! Aksesuarlarınıza daha eşsiz ve hoş bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ince ledler tam size göre. Cam kavanozlarınızın içine doldurabilir, Ahşap çerçevelerinizin veya aynalarınızın etrafına doldurabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir