Ünlülerin Dekorasyon ZevkleriÜnlülerin Dekorasyon Zevkleri

Ünlüleri hayatımızın pek çok alanında örnek alıyoruz veya kendimize yakın gördüğümüz kişileri takip ediyoruz. Genellikle dış görünüşlerine dikkat etsek de, evlerini nasıl dekore ettikleri de merak edilenler arasında yer alıyor. Peki, bazı ünlülerin evlerini dekore etme zevkleri nasıl?

  • Özge Ulusoy

Fiziği ve stili ile çok konuşulan Özge Ulusoy, evinde ise salonu için koyu renkler tercih etmiş. Diğer bölümlerinde ise salona kıyasla daha açık tonları seçmiş. Aydınlatmalarını daha yenilikçi ve dinamik şeklide aranje etmiş. Aksesuarlarını ise sade evine nazaran daha canlı kullanmış.

  • Zerrin Tekindor

Oyuncu Zerrin Tekindor, tıpkı Özge Ulusoy gibi sade mobilyaları ile canlı objeler kullanmış. Bir tık da minimalist diyebileceğimiz evde bej, ve krem renkleri hakim. Kendisinin de çizdiği tabloları asan Tekindor, duvarlarına bir canlılık da böyle katmakta.

  • Burcu Kara

Yine bir oyuncu ile devam ediyoruz. Burcu Kara, evinde diğerlerine kıyasla daha ahşaplı, daha vintage ve daha pastel tonları kullanarak fark yaratmış. Sadeliğini bozmadan ise bu elementleri dengelemiş.

  • Cem Yılmaz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kişiliğinden bir yansıma olsa gerek, evinde de renkli bir dekorasyon tercih etmiş. Renkli aksesuarlar ve modern objeler ile enerjik bir uyum sağlamış.

  • Gürgen Öz

Retro dizayn edilmiş evi ile başka bir fark yaratan oyuncu Gürgen Öz, eski ile modern tasarımlı parçaların sentezini yapmış. Mum ve tütsü gibi mistik aksesuarlar ile de evin dekorasyonuna bir hava vermiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir